top of page
AdobeStock_194855269.jpeg

1.Warto zastanowić się w jakim celu potrzebujecie zdjęcie i warto przeanalizować waszego odbiorcę.  Zastanówcie się nad formą waszego ubioru czy ma być bardzo biznesowa i formalna czy możecie sobie pozwolić na coś lżejszego, może to będzie garnitur, a może wystarczą dżinsy i t-shirt.  

 

2.Pamiętajcie, aby być sobą i jeśli macie swoje ulubione ubrania to nie bójcie się ich założyć.

 

3. Upewnijcie się czy ubrania są czyste i uprasowane. Pamiętajcie, aby mieć kilka zestawów ubrań 2 lub 3. Jeśli zabieracie coś nowego upewnijcie się, że jest do dopasowane do Was i będzie Wam w tym wygodnie.

 

4. Warto pamiętać o dodatkach do sesji takich jak biżuteria i akcesoria. Dla Pań kolczyki, bransoletki, zegarek oraz apaszka. Dla Panów muszka, krawat, poszetka, zegarek i bransoletka.

 

5. Akcesoria z Waszej codziennej pracy takie jak laptop, tablet, notes czy też Wasz ulubiony kubek do kawy.

 

6. Bardzo ważne jest aby unikać przed sesją zabiegów kosmetycznych na twarzy, (minimum tydzień przed). Warto pamiętać o zadbanych paznokciach.

 

7.Make up na sesję - makijaż jest waszym dodatkiem, podkreślić warto usta i oczy. Makijaż do sesji powinien być mocniejszy z uwagi na światło błyskowe podczas sesji. 

 

8. Pamiętajcie, aby zadbać o fryzurę- jeśli zastanawiacie się czy warto wybrać sie do fryzjera to zdecydowanie- tak. Panowie zadbajcie o swój zarost.

 

9. Jeśli nosisz okulary to koniecznie zabierz je na sesję- często dodają uroku. 

 

10. Warto przed sesją położyć się wcześniej spać, aby być wypoczętym w dniu sesji.

JAK SIĘ PRZYGOTOWAĆ DO SESJI WIZERUNKOWEJ?

bottom of page